January 28, 2016

Koolitused

Inspiratsioon Koolitused meeskonna jaoks on äärmiselt oluline kvaliteet, mida ei aeta taga perfektsuse nime all, vaid arvestades nii rahalisi kui ka ajalisi võimalusi, muutes tulemuse maksimaalseks. Ja tõtt-öeldes meeldib meile ikka kiitusi jagada vaid varasema kogemuse ja seotud koostööpartnerite toel. Tutvu meie huvitavate nägemustega erinevatest teenustest järgnevas väljatoodus ja anna ka omapoolset tagasisidet täites ära lehekülje lõpus oleva lühikese küsitlusvormi. 🙂 Peatse inspireeriva koostööni!

Valmispaketid

Õpilasesinduse baaspakett

Motivatsioon-ajaplaneerimine

Meeskonnatöö alused

Sündmuskorraldus

ÕE ülesanded koolis, roll ja võimalused

Noortekogu baaspakett

Meeskonnatöö ja juhtimine

Esindusfunktsioon ja läbirääkimised/lobby

Motivatsioon ja mõjutamine

Jätkusuutlikkus

Alustava NVK koolitusblokk

Eneanalüüs

Motivatsioon

Meeskonnatöö-juhtimine

Rahastusallikad + projektikirjutamine + finantsjuhtimine

Uue meeskonna loomine-käivitamine

Meeskonnatöö

Ajaplaneerimine

Motivatsioon

Tulemuslik koosolek ehk projektikirjutamise alused

Alustava ettevõtja koolituspakett

Müük ja turundus

Juhtimise alused

Personalijuhtimine

Läbirääkimised ja lobby

Ajaplaneerimine – sh Google Calendar, GMail ja Google Drive

Organisatsioon läbipaistvaks

Turundus

Avalik suhtlus

Meedia

Sotsiaalmeedia

 

Pakume ka lisaks:

Modereerimine

Igal sündmusel, kus toimub mõni debat või väitlus, siis alati märkame, et vahest võtab osaleja sõna enda kätte ja hakkab domineerima teiste modereeritavate üle – mis teeb meele kurvaks. Teame, mis tähendab julge, naeratav ja hea moderaator, kes oskab kaasata ja hoida oma kontrolli nii teemasid kui ka esinejaid.

Õhtujuhtimine

Meie õhtujuhtimise kuningas on Toomas, kes veab Eesti suurimat noortekonverentsi Lahe Koolipäev ning on õhtuid juhtinud juba põhikooli lõpust alates. Äärmiselt värvikas, särav ja loomuliku värske jutusoonega noormees, kes muudab teie korraldatud sündmused unustamatuks. 🙂 Lisaks Toomasele pakuvad ka Marian ja Mihkel energilist ja rõõmsat õhtu/päevajuhtimist väga hästi.

Projektide kirjutamine / nõustamine

Paljude noorteorganisatsioonide jaoks on projektide kirjutamine ja vastava rahastuse saamine üks eriti olulisi aspekte kogu org. toimimise juures – ja meie teame seda, mispärast oleme hästi ettevalmistunud ja rohkete kogemustega väga paljudest erinevatest Eesti noorteorganisatsioonidest. Heade projektide kirjutamine vajab loovust, võimaluste nägemist, empaatiavõimet (rahastajatega) ning head jutusoont – seda kõik on meil küllaga. Anna teada oma projektiideest ja me leiame sellele rahastuse! 🙂

Sündmuskorraldus / nõustamine

Hea sündmus on justkui hea šokolaad, mida tahaks aeglaselt nautida – just nii korraldame ka meie sündmusi – neid aeglaselt tarbitavaks muutes. Sündmuste puhul on tähtis mõelda, et nii korraldajad kui ka osalejad naudiksid head päeva/päevi vägagi meeleolukat ja saaksid igast hetkest hea elamuse – just elamusliku sündmuse peal on meie kihvad. Tahad korraldada midagi tavapäratut ja natuke uudsemat – just siis saame meie Sulle appi tulla! PS: Ära kõhkle, sest kui Sa jääd teistest silma juba uudse turunduse kaudu, siis võid oodata ka rohkelt osalejaid, keda just Sina seal näha tahad!

Konverentsikorraldus

Soovid korraldada ühte inspireerivat konverentsi, mida meenutaksid osalejad hiljem ning jagaksid häid mõtteid oma sõpradele – siis telli konverentsikorraldus meie kaudu. Teame, mis tähendab odav ja lihtne konverents, kuid enim meeldib meile korraldada konverentsi, kus vajalik on laitmatu korraldus ja suursugusus nii, et kõik tähtsad pot.kliendid ja osalejad tunneksid ennast suurepäraselt!

 

Kõigi väljatoodud teenuste osas on teil võimalik tutvuda ka meie varasema kogemusega, mispärast andke meile teada, et mis teid huvitaks ning saadame teile näiteid ja tagasisidet koostööpartneritelt.