Mihkel Sari

Koolitaja Mihkel

Mihkel on erialalt ehitusinsener, kes on juba alates gümnaasiumiajast juhtinud mitmeid noorteorganisatsioone ja hulgaliselt projekte. Suuremad neist on olnud üle-Eesilise mastaabiga.

Koolitajana on Mihkel tegutsenud ühes Euroopa suurimas tudengiorganisatsioonis Board of Europeans Student of Technology. Alates 2017. aastast on tal ka sama organisatsiooni poolt väljastatud rahvusvahelise koolitaja sertifikaat. Kõigis Mihkli koolitustes on teooria tihedalt läbi põimitud praktiliste harjutustega ning peale koolitust saab alati kaasa materjale ning harjutusi, mis aitavad õpitud teadmisi meeles pidada ja praktikas rakendada. Koolituste ülesehitamisel on järgitud spetsiaalset mudelit, mis aitab õpitud teadmisi lihtsamini praktilise eluga seostada ning reaalsetes olukordades kasutada.

Mihkel on tõeline spetsialist erinevatel produktiivsuse teemadel nagu ajakasutuse ja töökorralduse organiseerimine, harjumuste juhtimine jms. Lisaks omab Mihkel mitmekülgseid kogemusi projektijuhi ja juhatuse liikmena erinevates organisatsioonides ning jagab rõõmuga oma kogemusi paljudel juhtimisalastel teemadel nagu meeskonnatöö, koosolekute juhtimine, projektijuhtimine jne. Kõige pikaajalisem kogemus koolituste läbiviimisega on Mihklil just müügivaldkonnas. Seda teemadel nagu sponsorite leidmine, telefonimüük ja firmakohtumisel esinemine.

Kogemused vabatahtlikes organisatsioonides:

Mida ütlevad koolitustel osalejad?

"Mihkel on väga põhjalik ning ettevalmistunud koolitaja. Koolitus oli illustreeritud erinevate praktiliste harjutuste ja näidetega."
Marian
"Mihkel on koolitajana rahumeelne, professionaalne ja produktiivne. Tema koolitus oli hästi läbimõeldud ning üles ehitatud. Teoreetilist osa kinnitasid praktilised ülesanded. Mulle isiklikult väga meeldis, et oli ehteestlaslik koolitus ning puudus ameerikalik ülepingutamine"
Eleri
"I liked the way Mihkel pushed the session forward and paid individual attention to each participant. Mihkel was also very thought-through and made sure we understood the content"
Alexandra
"Mihkel's session was really interesting and easy to follow. I enjoyed the practical steps we did to learn about company meetings e.g"
El-Emin

Vaata lisaks

Võta ühendust

Inspiratsioon Koolitused OÜ

info@inspiratsioonkoolitused.ee

Close Menu