Toomas Laigu

Koolitaja Toomas

Toomas on hüperaktiivne koolitaja, kelle kogemustepagas hõlmab väga pikaajalist tausta erinevate noorteorganisatsioonide juhtimisel. Nende hulgas Eesti Õpilasesinduste Liit, Tartumaa Noortekogu ning mitmed teised üle-Eestilise mastaabiga organisatsioonid ja suurprojektid. Noortega töötamine on Toomase jaoks alati üks suur inspiratsioon ja elava energiaga toimetamine, sest noorte elujõulisus, värskus ja võimekus loovad väga suurt väärtust - kui neid vaid piisavalt hästi toetada ja võimalikke teeotsi näidata.

Toomase kogemused teeb veelgi mitmekesisemaks nüüdseks juba 6 aasta pikkune äriettevõtte juhtimise kogemus. Lisaks restoranile Tallinna vanalinnas on Toomas käima tõmbamas ka ühte suurt reisivaldkonna start-up'i nimega TravelWiser - see on ka peamine koht, kuhu oma külluslikku energiat suunab.

Üheks kõige inspireerivamaks ettevõtmiseks on Toomasel Eesti suurima konverentsi Lahe Koolipäev programmi ja päeva juhtimine, seda juba alates 2014.-st aastast. Osavõtvatele noortele pakutakse elamusi täis päev, kus esinevad oma ala parimad erinevatest eluvaldkondadest. Kuidas edukalt juhtida ühte elamuslikku konverentsi moodi, kuid täitsa omas erilises stiilis, päeva on vist ainult Toomasele täpselt teada?

Toomase kohta võib öelda, et ta on justkui hunt kriimsilm oma 10 erineva ameti/projektiga, kuid südames ja tegudes on ta aga üks hipist maailmaparandaja ja keskkonnapäästja.

Kogemused:

Pikim koolitus: 3 päeva

3 riiki

0
aastat
0
teemat

Koolitusteemad

Võta ühendust

Vaata lisaks

Võta ühendust

Inspiratsioon Koolitused OÜ

info@inspiratsioonkoolitused.ee

Close Menu